home

Contactgegevens

Breng je spullen binnen in een van onze winkels. Wij verkopen ze en je ontvangt je geld. 

Hier vindt u de gegevens van al onze 13 winkels. Klik op de winkel van uw keuze om het adres en de contactgegevens van de winkel te zien. Hier vindt u ook de binnengebrachte artikels per winkel

Wist u dat u met de Eco-card een onbeperkt aantal goederen binnen mag brengen in al onze winkels? Vraag ernaar in uw Ecoshop. 

Ecoshop Aalst

Ecoshop Aalst


P. Corneliskaai 26, 9300 Aalst, België

Tel: 053 70 86 96

Email: aalst@ecoshop.be

Ecoshop Antwerpen

Ecoshop Antwerpen


Noorderlaan 101-109, 2000 Antwerpen, België

Tel: 03 232 42 73

Email: antwerpen@ecoshop.be

Ecoshop Brugge

Ecoshop Brugge


Blauwe Toren, Monnikenwerve 11, 8000 Brugge, België

Tel: 050 31 07 13

Email: brugge@ecoshop.be

Ecoshop Diksmuide

Ecoshop Diksmuide


IJzerlaan 34, 8600 Diksmuide, België

Tel: 051 51 10 39

Email: diksmuide@ecoshop.be

Ecoshop Eeklo

Ecoshop Eeklo


August Van Ackerstraat 4, 9900 Eeklo, België

Tel: 09 343 87 38

Email: eeklo@ecoshop.be

Ecoshop Gent Dampoort

Ecoshop Gent Dampoort


Afrikalaan 50, 9000 Gent, België

Tel: 09/223 70 68

Email: dampoort@ecoshop.be

Ecoshop Kortrijk

Ecoshop Kortrijk


Doornstraat 17A , 8500 Kortrijk, België

Tel: 056 37 35 75

Email: kortrijk@ecoshop.be

Ecoshop Leuven

Ecoshop Leuven


Kolonel Begaultlaan 9 , 3000 Leuven, België

Tel: 016/23 64 14

Email: leuven@ecoshop.be

Ecoshop Machelen Zulte

Ecoshop Machelen Zulte


Rijksweg 79, 9870 Machelen Zulte, België

Tel: 09 380 37 80

Email: machelen@ecoshop.be

Ecoshop Menen

Ecoshop Menen


Waalvest 39, 8930 Menen, België

Tel: 056 20 17 83

Email: menen@ecoshop.be

Ecoshop Roeselare

Ecoshop Roeselare


Sint Sebastiaanstraat 70, 8800 Roeselare, België

Tel: 051 25 32 12

Email: roeselare@ecoshop.be

Ecoshop Ronse

Ecoshop Ronse


Neerhofstraat 27, 9600 Ronse, België

Tel: 055 38 74 51

Email: ronse@ecoshop.be

Ecoshop Sint-Niklaas

Ecoshop Sint-Niklaas


Mercatorstraat 156 , 9100 Sint-Niklaas, België

Tel: 03 778 26 68

Email: sintniklaas@ecoshop.be

Stuur dit zoekertje naar een vriend