Ecoshop Aalst
P. Corneliskaai, 26, 9300 - AALST
Tel: 053-70 86 96
E-mail: aalst@ecoshop.be

Ecoshop Aalst Openingsuren
Maandag: 10:00 tot 18:00
Dinsdag: 10:00 tot 18:00
Woensdag: 10:00 tot 18:00
Donderdag: 10:00 tot 18:00
Vrijdag: 10:00 tot 18:00
Zaterdag: 09:00 tot 18:00
Zondag: 10:00 tot 12:00 en 14:00 tot 18:00

 

 

 

Ecoshop Antwerpen
Noorderlaan 101-109, 2000 - ANTWERPEN
Tel: 03 - 232 42 73
E-mail: antwerpen@ecoshop.be

Ecoshop Antwerpen Openingsuren
Maandag: 13:30 tot 18:30
Dinsdag: 13:30 tot 18:30
Woensdag: 13:30 tot 18:30
Donderdag: 13:30 tot 18:30
Vrijdag: 09:30 tot 18:30
Zaterdag: 09:00 tot 18:00
Zondag: gesloten

 

 

 

Ecoshop Brugge
Industriepark Blauwe Toren,
Monnikenwerve 11, 8000 - BRUGGE
Tel: 050 - 31 07 13
E-mail: brugge@ecoshop.be

Ecoshop BruggeOpeningsuren
Maandag: 13:30 tot 18:30
Dinsdag: 13:30 tot 18:30
Woensdag: 13:30 tot 18:30
Donderdag: 13:30 tot 18:30
Vrijdag: 09:30 tot 18:30
Zaterdag: 09:00 tot 18:00
Zondag: gesloten

 

 

 

Ecoshop Charleroi
22 rue de Mons
6000 - CHARLEROI
Tel: 071 - 50 22 69
E-mail: charleroi@ecoshop.be

Openingsuren
Maandag: 13:30 tot 18:30
Dinsdag: 13:30 tot 18:30
Woensdag: 13:30 tot 18:30
Donderdag: 13:30 tot 18:30
Vrijdag: 09:30 tot 18:30
Zaterdag: 09:00 tot 18:00
Zondag: gesloten

 

 

 

Ecoshop Diksmuide
Ijzerlaan 34, 8600 - DIKSMUIDE
Tel: 051 - 51 10 39
E-mail: diksmuide@ecoshop.be

Ecoshop BruggeOpeningsuren
Maandag: 13:30 tot 18:30
Dinsdag: 13:30 tot 18:30
Woensdag: 13:30 tot 18:30
Donderdag: 13:30 tot 18:30
Vrijdag: 09:30 tot 18:30
Zaterdag: 09:00 tot 18:00
Zondag: gesloten

 

 

 

Ecoshop Eeklo
August Van Ackerstraat 4, 9900 - EEKLO
Tel: 09 - 343 87 38
E-mail: eeklo@ecoshop.be

Ecoshop EekloOpeningsuren
Maandag: 13:30 tot 18:30
Dinsdag: 13:30 tot 18:30
Woensdag: 13:30 tot 18:30
Donderdag: 13:30 tot 18:30
Vrijdag: 09:30 tot 18:30
Zaterdag: 09:00 tot 18:00
Zondag: gesloten

 

 

 

Ecoshop Gent Dampoort
Afrikalaan 50, 9000 - GENT
Tel: 09 - 223 70 68
E-mail: dampoort@ecoshop.be

Ecoshop Gent DampoortOpeningsuren
Maandag: 10:00 tot 18:00
Dinsdag: 10:00 tot 18:00
Woensdag: 10:00 tot 18:00
Donderdag: 10:00 tot 18:00
Vrijdag: 10:00 tot 18:00
Zaterdag: 09:00 tot 18:00
Zondag: 10:00 tot 12:00 en 14:00 tot 18:00

 

 

 

Ecoshop Kortrijk
Doornstraat 17A, 8500 - KORTRIJK
Tel: 056 - 37 35 75
E-mail: kortrijk@ecoshop.be

Ecoshop KortrijkOpeningsuren

Maandag: 13:30 tot 18:30
Dinsdag: 13:30 tot 18:30
Woensdag: 13:30 tot 18:30
Donderdag: 13:30 tot 18:30
Vrijdag: 09:30 tot 18:30
Zaterdag: 09:00 tot 18:00
Zondag: gesloten

 

 

 

Ecoshop Leuven
Kolonel Begaultlaan 9, 3000 - LEUVEN
Tel: 016 - 23 64 14
E-mail: leuven@ecoshop.be

Ecoshop LeuvenOpeningsuren
Maandag: 13:30 tot 18:30
Dinsdag: 13:30 tot 18:30
Woensdag: 13:30 tot 18:30
Donderdag: 13:30 tot 18:30
Vrijdag: 09:30 tot 18:30
Zaterdag: 09:00 tot 18:00
Zondag: gesloten

 

 

 

Ecoshop Machelen/Zulte
Rijksweg 79, 9870 - MACHELEN/ZULTE
Tel: 09 - 380 37 80
E-mail: machelen@ecoshop.be

Ecoshop MachelenOpeningsuren
Maandag: 09:00 tot 12:00 en 13:30 tot 18:30
Dinsdag: 09:00 tot 12:00 en 13:30 tot 18:30
Woensdag: 09:00 tot 12:00 en 13:30 tot 18:30
Donderdag: 09:00 tot 12:00 en 13:30 tot 18:30
Vrijdag: 09:00 tot 12:00 en 13:30 tot 18:30
Zaterdag: 09:00 tot 18:00
Zondag: 10:00 tot 12:00 en 14:00 tot 18:00

 

 

Ecoshop Mariakerke
Brugsesteenweg 595, 9000 - MARIAKERKE/GENT
Tel: 09 - 236 42 89
E-mail: mariakerke@ecoshop.be


Ecoshop MariakerkeOpeningsuren
Maandag: 13:30 tot 18:30
Dinsdag: 13:30 tot 18:30
Woensdag: 13:30 tot 18:30
Donderdag: 13:30 tot 18:30
Vrijdag: 09:30 tot 18:30
Zaterdag: 09:00 tot 18:00
Zondag: gesloten

 

 

 

Ecoshop Menen
Waalvest 39, 8930 - MENEN
Tel: 056 - 20 17 83
E-mail: menen@ecoshop.be

Ecoshop MenenOpeningsuren
Maandag: 13:30 tot 18:30
Dinsdag: 13:30 tot 18:30
Woensdag: 13:30 tot 18:30
Donderdag: 13:30 tot 18:30
Vrijdag: 09:30 tot 18:30
Zaterdag: 09:00 tot 18:00
Zondag: gesloten

 

 


Ecoshop Rocourt/Luik
Chaussee de Tongres 116, 4000 - ROCOURT/LUIK
Tel: 04 - 252 03 00
E-mail: luik@ecoshop.be

Ecoshop Rocourt LuikOpeningsuren
Maandag: 13:30 tot 18:30
Dinsdag: 13:30 tot 18:30
Woensdag: 13:30 tot 18:30
Donderdag: 13:30 tot 18:30
Vrijdag: 09:30 tot 18:30
Zaterdag: 09:00 tot 18:00
Zondag: gesloten

 

 

 

Ecoshop Roeselare
Sint Sebastiaanstraat 70, 8800 - ROESELARE
Tel: 051 - 25 32 12
E-mail: roeselare@ecoshop.be

Ecoshop RoeselareOpeningsuren
Maandag: 13:30 tot 18:30
Dinsdag: 13:30 tot 18:30
Woensdag: 13:30 tot 18:30
Donderdag: 13:30 tot 18:30
Vrijdag: 09:30 tot 18:30
Zaterdag: 09:00 tot 18:00
Zondag: gesloten

 

 

 

Ecoshop Ronse
Neerhofstraat 27, 9600 - RONSE
Tel: 055 - 38 74 51
E-mail: ronse@ecoshop.be

Ecoshop RonseOpeningsuren
Maandag: 13:30 tot 18:30
Dinsdag: 13:30 tot 18:30
Woensdag: 13:30 tot 18:30
Donderdag: 13:30 tot 18:30
Vrijdag: 09:30 tot 18:30
Zaterdag: 09:00 tot 18:00
Zondag: gesloten

 

 

 

Ecoshop Sint-Niklaas
Mercatorstraat 156, 9100 - SINT-NIKLAAS
Tel: 03 - 778 26 68
E-mail: sintniklaas@ecoshop.be

Ecoshop Sint-NiklaasOpeningsuren
Maandag: 13:30 tot 18:30
Dinsdag: 13:30 tot 18:30
Woensdag: 13:30 tot 18:30
Donderdag: 13:30 tot 18:30
Vrijdag: 09:30 tot 18:30
Zaterdag: 09:00 tot 18:00
Zondag: gesloten

 

 

 

Eco-Shop - Ontdek de grootste keuze aan curiosa!