home

Vind de Ecoshop in je buurt

Onderstaand vind je de gegevens van al onze 10 winkels. Klik op de winkel naar keuze om het adres en de contactgegevens te zien.

  • Wist je dat je met de Eco-kaart een onbeperkt aantal goederen binnen kan brengen in al onze winkels? Vraag ernaar in de Ecoshop in je buurt. 
  • Breng je goederen binnen tijdens de openingsuren. Bel best op voorhand voor een vlotte afhandeling.
Ecoshop Aalst

Ecoshop Aalst


P. Corneliskaai 26, 9300 Aalst, België

Tel: 053 70 86 96

Email: aalst@ecoshop.be

Ecoshop Antwerpen

Ecoshop Antwerpen


Noorderlaan 101-109, 2000 Antwerpen, België

Tel: 03 232 42 73

Email: antwerpen@ecoshop.be

Ecoshop Brugge

Ecoshop Brugge


Blauwe Toren, Monnikenwerve 11, 8000 Brugge, België

Tel: 050 31 07 13

Email: brugge@ecoshop.be

Ecoshop Diksmuide

Ecoshop Diksmuide


IJzerlaan 34, 8600 Diksmuide, België

Tel: 051 51 10 39

Email: diksmuide@ecoshop.be

Ecoshop Eeklo

Ecoshop Eeklo


August Van Ackerstraat 4, 9900 Eeklo, België

Tel: 09 343 87 38

Email: eeklo@ecoshop.be

Ecoshop Gent Dampoort

Ecoshop Gent Dampoort


Afrikalaan 65, 9000 Gent, België

Tel: 09/223 70 68

Email: dampoort@ecoshop.be

Ecoshop Kortrijk

Ecoshop Kortrijk


Doornstraat 17A , 8500 Kortrijk, België

Tel: 056 37 35 75

Email: kortrijk@ecoshop.be

Ecoshop Machelen Zulte

Ecoshop Machelen Zulte


Rijksweg 79, 9870 Machelen Zulte, België

Tel: 09 380 37 80

Email: machelen@ecoshop.be

Ecoshop Menen

Ecoshop Menen


Waalvest 39, 8930 Menen, België

Tel: 056 20 17 83

Email: menen@ecoshop.be

Ecoshop Roeselare

Ecoshop Roeselare


Sint Sebastiaanstraat 70, 8800 Roeselare, België

Tel: 051 25 32 12

Email: roeselare@ecoshop.be

Stuur dit zoekertje naar een vriend